Home » Головна

Ми раді  вітати  вас на  нашому офіціальному  сайті Дніпровського ліцею №120 Дніпровської міської ради .

Школа – це  маленький  острівець дитинства, загублений  в  безкрайньому океані  життя, і  звідти  можна  вибратися , лише  отримавши  певні знання.

У  школі  ми  спілкуємося,  радимося  і  дорослішаємо. Саме тут ми знаходимо справжніх  друзів, визначаємося  у  виборі своїх  захоплень, вперше стикаємося  з  життевими  труднощами  і  радіємо своїм  першим  перемогам. Школа  надовго залишається  в серці  кожної  людини світлим  етапом життевого шляху.

Для  багатьох  школа – це  більше, ніж  просто  освіта. Недарма  дорослі  кажуть, що шкільні  роки —  це  найкращий  час їхнього життя. Ще  в  дитинстві  дитина  вирішує, ким    бути, яку  професію  обрати. У  школі формується  характер, складається  наше  ставлення  до навколишнього  світу. Чим більше  людина  навчається, тим  більше  розуміє себе, навколишне  оточення  і  близьких  людей.

У  нашому ліцеї  кожен  вчитель намагається  зрозуміти  серце дитини,  подарувати  любов, турботу  і  доброту. Прекрасні  педагоги  не  тільки  дають  важливі  знання,  а й  вчать  вільно  мислити, поважати  себе  та  інших, виховують  особистість, працьовитість, самостійність, за  свої  вчинки. Школа  невід’ємна  частина  життя, тому  дітям  в  ній  має  бути  добре  і  затишно.

На  нашому  сайті  ви  можете  знайти  інформацію  про життя  ліцею, конкурси, олімпіади, цікаві  та  корисні  поради, фотоматеріали  та  інше. Ви  зможете  за  допомогою  пошти спілкуватися з адміністрацією  ліцею, вчителями та  класними керівниками. Знаходити необхідну  інформацію з  питань  навчання  та  виховання. І пам’ятайте, хто шукає,  той  завжди  знаходить, а ми  вам  в  цьому  допоможемо.