Наша велика родина НВК №120 ДМР передала смаколики, обереги та сувеніри до Великодня на передову до наших хлопців. Дякуємо, наші герої, за Вашу відвагу,сміливість, за можливість зустріти свято Великдень на рідній землі. Бережіть себе!
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/340981829_1643182289478165_5690289848950914564_n-1024x577.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/341086957_898743924757891_2845685356227782168_n-1024x577.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/340986111_951862212930729_8708633971546765230_n-1024x577.jpg)
Наша велика родина НВК №120 ДМР передала смаколики, обереги та сувеніри до Великодня на передову до наших хлопців. Дякуємо, наші герої, за Вашу відвагу,сміливість, за можливість зустріти свято Великдень на рідній землі. Бережіть себе!