Вітаємо наших учнів з перемогою у турнірі #Наймудріший від Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого . Цікаві питання із завдань НМТ, юридичної сфери та загальних знань. Попри останні дні канікул, вони проявили себе та здобули переможні місця:
Левкович Анастасія -1 місце
Чаркін Даніїл — 3 місце.
Усі учасники здобули цікавий досвід онлайн-змагань. Успіху та натхнень
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/432218305_7633133466722467_5668483918544724811_n-1024x538.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/432223329_7633133803389100_342631960675569488_n-1024x1024.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/432203746_7633134033389077_1260372371428256968_n-768x1024.jpg)
Пліч-о-пліч
31 грудня у Дніпровському ліцеї №120 відбулися спортивні змагання з волейболу серед здобувачів освіти 10-11 класів. Дякуємо дітям за активну участь у заході , а нашим вчителям з фізичного виховання, Вадиму САДОВСЬКОМУ та Ігорю ДОВГОМУ,- за популяризацію спорту та здорового способу життя серед вихованців нашого закладу!
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/424655038_921849149605631_6199413785592261951_n-1024x682.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/424747750_921849249605621_2280193808307799909_n-1024x682.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/423583316_921849272938952_7241340256513701654_n-1024x682.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/425643206_921849226272290_1108992358206911719_n-1024x682.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/423583430_921849236272289_710866560633870623_n-682x1024.jpg)