Home » Інформація для батьків

Інформація для батьків

Звернення керівництва Дніпровського міського управління ГУ
ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Ми звикли вважати, що навчити дітей тим чи іншим правилам безпеки можна лише за допомогою численних нагадувань. Однак, як свідчить практика, насправді це не так. Діти вчаться навіть тоді, коли ми абсолютно впевнені, що вони зайняті власними справами і не помічають нічого довкола себе. Коли дитина бачить, що батьки не завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, дитина буде робити так само, і жодна страшна історія не допоможе. Тому, якщо хочете навчити дитину правилам безпеки, насамперед, самі дотримуйтесь їх.
Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам’ятати та самим дотримуватись наступних правил:
— не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,
— забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,
— не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,
— не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,
— не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,
— не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.
Також, необхідно навчити дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу –  дзвоніть по телефону «104».
Керівництво Дніпровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області бажає Вам щастя батьківства, пишатися успіхами своїх дітей, а головне – завжди бачити їх неушкодженими, здоровими й усміхненими.Безпека в Інтернеті

Pages: 1 2 3 4