Home » Наша школа

Наша школа

Пора подумать  о душе,   Ей  благодатно вверив  думы   На  том стоим  мы  рубеже,  Когда  о ней  нельзя  не думать

На сьогоднішній день в школі в 15 класах навчається 436 учнів.
Школа працює в  одну  зміну.
Початок занять  о   8.30 — закінчення  о 14.00.
Після  уроків учні 1-4 класів  відвідують групи  продовженого дня.

Особлива гордість школи – дружна команда кваліфікованих   педагогів.  З 30 учителів педагогічне звання «Учитель-  методист» мають 8 чол.
 — Кваліфікаційну категорію «Спецаліст вищої категорії» — 16 чол.,  —  нагороджені значком «Відмінник освіти України» — 5 чол.,
  —  1 учитель нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,
 —   2 вчителя – Лауреати міського конкурсу «Вчитель року».
Головний стратегічний напрям у розвитку системи освіти середньої  загальноосвітньої школи № 120 у площині вирішення проблеми розвитку особистості учня та вчителя, їх компетентності.
Матеріально-технічна та навчально-методична  база школи:
У приміщенні  школи всього 27 кабінетів, це:
 —    української  мови  та  літератури,
 —    російської мови  та літератури,
 —    англійської  та  німецької  мов,
 —    математики, інформатики,
 —   фізики, хімії, історії, правознавства , географії,  біології.
 —   8 навчальних  класів  для  учнів 1-4 класів.
 —   спортивна зала ,  бібліотека, їдальня , комп*ютерний клас, медіапроектор в комплекті  з  ноутбуком, комплект  звукопідсилювальної апаратури.
анимашка мороженое
Більшість кабінетів відповідає  типовим перелікам і вимогам навчальних  програм.          — розроблена і діє Комплексна програма розвитку школи на 2001 – 2012 н.р.
школа  співпрацює :  —   ск «метеор» —   школа юних  футболістів  «дніпро-75»  —   музична  школа № 11 —   міська  бібліотека № 8 —    станцією  юних  натуралістів.
для  дітей  працюють гуртки: —  «юний хімік» —   мала  академія «журналістики» —   «цивільна  оборона» —  «петріківський  роспис» —   бісероплетіння —   спортивні  секції.