Вітаємо з Днем народження директора Рудник Любовь Іванівну

Самого чудового директора школи, Любовь Рудник , вітаємо сьогодні з днем народження. Ми бажаємо Вам рівної дороги до успіху і мрії, вірної підтримки рідних і близьких, добрих друзів, поваги і шани, високих досягнень і благополучної діяльності, величезного щастя і щирої любові

Вітаємо Крилас Валерію та Статіву Вероніку з перемогою у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо Крилас Валерію та Статіву Вероніку з перемогою у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів за 3 місце з географії та математики. Бажаємо успіхів , величезних можливостей та реалізації мрій!

Дякуємо вчителям Елена Козловская та Вікторія Пушкаш за результативну підготовку учнів до олімпіад!

Шановні батьки , діти , члени колективу КЗО » НВК №120″ ДМР, дякуємо

Шановні батьки , діти , члени колективу КЗО » НВК №120″ ДМР, дякуємо Вам за активну участь у зборі смаколиків для наших захисників. Сьогодні ми відвезли до воєнного шпиталю привітання до свята Нового року для наших поранених захисників і захисниць!

Спасибі, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про головне – творити хороші справи, дарувати надію, за Ваші великі серця, прагнення зробити світ кращим.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!

Міжнародний день миру.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на нашій землі. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи ,акція «Діти україни за мир!»,класні керівники провели години спілкування.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. Мирного неба нам усім !

З днем народження, любий Дніпро !

У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного міста. Він об’єднує всіх, кому дорогий Дніпро, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. У такий день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини.

Минулий тиждень у КЗО «НВК 120» був справді олімпійським.

Вітання з першем вересня 2022

Адміністрація школи вітає всіх з 1 вересня!🥳

Сьогодні на класній годині провели дуже крутий флеш-моб. Підтримай Україну!

Наші вітання Марценюку Віталію

Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна — 2022» учня 9-А класу (вечірніх класів) Марценюка Віталія. Так тримати !!!

Наукове шоу

До уваги здобувачів освіти

КЗО «НВК №120» ДМР

31 липня 2020 р. об 11-00 відбудуться збори колектику закладу освіти із звітом директора за 2019/2020 н.р. 

Збори відбудуться в онлайн режимі на платформі Zoom. Посилання буде надано пізніше.