Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на нашій землі. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/306842062_127493226718871_4707102580821343670_n-461x1024.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/306728978_127493216718872_5796966251751452169_n-461x1024.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/306838066_127493203385540_3672321527916106706_n-1024x768.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/306514020_124681450333382_311746027544882495_n-1-1024x768.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/307699483_127493250052202_1104642534050195473_n-1024x768.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/306730814_127493243385536_1188043002777967463_n-1024x768.jpg)
З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи ,акція «Діти україни за мир!»,класні керівники провели години спілкування.
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир. Мирного неба нам усім !