Шановні батьки , діти , члени колективу КЗО » НВК №120″ ДМР, дякуємо Вам за активну участь у зборі смаколиків для наших захисників. Сьогодні ми відвезли до воєнного шпиталю привітання до свята Нового року для наших поранених захисників і захисниць!
Спасибі, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про головне – творити хороші справи, дарувати надію, за Ваші великі серця, прагнення зробити світ кращим.
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею!
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/320540592_931159717872976_3447842701139951348_n-577x1024.jpg)
![](https://school120.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/320659199_3439753253017996_3436523321099748410_n-577x1024.jpg)